“Koltuğa alışmak çok fena bir şey” diyen İrfan Değirmenci’den “veda” açıklaması: En kısa sürede yeni yolları birlikte yürümek ümidiyle…

Deneyimli televizyoncu, Halk TV’nin ana haber spikeri İrfan Değirmenci, ekrana veda edeceğini ifade eden bir açıklama yaptı. Değirmenci, “Koltuğa alışmak çok fena bir şey. Her zaman yeni yollar bulmak mümkün. O yollardan biri televizyon ama tek yol değil. Yoldaşlık yapacağımız yeni yollar mutlaka bulunur. En kısa sürede yeniden buluşmak, yeni yolları birlikte yürümek ümidiyle” dedi.

Deneyimli televizyoncu İrfan Değirmenci, X hesabından bir açıklama yaparak “televizyona veda edeceği” sinyalini verdi. Halk TV’de ana haberi sunan Değirmenci, “Her zaman yeni yollar bulmak mümkün. O yollardan biri televizyon. Etkili de bir yol. Ama tek yol değil” dedi. 

“En kısa sürede yeniden buluşmak, yeni yolları birlikte yürümek ümidiyle” diyen Değirmenci’nin açıklaması şöyle:

“Koltuğa alışmak çok fena bir şey. İnsan, toplumun yararına koltuktan da feragat edebilmeli çıkarlarından ve paradan da. Çünkü paradan çok daha önemli şeyler var hayatta. Dayanışma, mücadele, ezene karşı ezilenden yana, adaletten, haktan, emekten yana olmak gibi. Eleştirdiğine dönüşmemek, hırsları uğruna insanlığını kaybetmemek, kendini vazgeçilmez saymamak gibi. Kendini güç ve para sahibi olduğu alanda, partide, şirkette Olimpos’un zirvesinde bir mitolojik kahraman sananlara asıl gücün halkın sivil örgütlü mücadelesi olduğunu hatırlatmak gerekir. Ezene karşı mücadelenin bin bir yolu var. Her zaman yeni yollar bulmak mümkün. O yollardan biri televizyon. Etkili de bir yol. Ama tek yol değil. Velhasılı kelam yolu eşitlik, özgürlük, adalet mücadelesinden geçenlerle yoldaşlık yapacağımız yeni yollar mutlaka bulunur. En kısa sürede yeniden buluşmak, yeni yolları birlikte yürümek ümidiyle…”


Ece Üner, Sözcü’ye geçti

Öte yandan, Tv100 Ana Haber’den ayrıldığını duyuran haber spikeri Ece Üner‘in de yeni adresi Sözcü TV olarak açıklandı.

Ünlü sunucu Ece Üner, ay başında yaptığı açıklamayla TV100’den ayrıldığını duyurmuştu.

İstifa ettiğini duyuran Üner yaptığı açıklamada, “Tv100 Ana Haber’den kendi isteğimle ayrıldım. Siz izleyicilerime çok teşekkür ederim. Tv100 yönetimine de geçtiğimiz bir yıl boyunca verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim. Yakında görüşmek üzer.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x