Sihirli Annem’in ‘Tuğçe’si Damla Ersubaşı: ‘Konsomatris rolü oynarım’

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteriyle hafızalara kazınan ve en son 2016’da yayımlanan ‘Kaçma Birader: Taksim Yolcusu Kalmasın!’ ile izleyici karşısına çıkan Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser ile yaşadığı evliliğiyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Gökay Kalaycıoğlu’nun YouTube’da yayınlanan programına konuk olan Damla Ersubaşı, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Evlendiğinde üç aylık hamile olduğu için annesinin yüzüne tükürdüğünü söyleyen Ersubaşı’nın açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

‘ANNEM HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENİNCE YÜZÜME TÜKÜRMÜŞTÜ’

Damla Ersubaşı katıldığı programda “İlişkiyi aileler biliyordu. Ben evlendiğimde büyük kızıma hamileydim. Evliliğe giden bir ilişkimiz var mıydı? Evet. Ama hamile olunca erkene çekildi.” diye konuştu. “Bebek olmasaydı evlenir miydin?” sorusuna ise “Evlenirdim. ‘Sadece hamile kaldığım için evlendim de o yüzden bunları çektim’ gibi bir durum yoktu. cevabını verdi. Ailesinin bunu bilip bilmediğiyle ilgili ise babasının kırgınlık yaşadığını itiraf eden Ersubaşı, “Konuşmadı benimle. Öyle ‘Kesinlikle sildim’ gibi değil ama o kırgınlığını hissettim.” derken, annesiyle ilgili “Söyledim yani hani… Annem biraz daha tepkili… ‘Tüh’ yaptı… Şimdi gülerek anlatıyorum tabii de muhakkak etkilenmiştir.” dedi.

“PAVYONDA ÇALIŞAN KADIN ROLÜNÜ OYNARIM”

‘İnci Taneleri’ dizisiyle gündeme gelen pavyon konusu ve orada çalışan kadınların hayatına rol verme konusuyla ilgili Damla Ersubaşı’dan açıklama geldi. “O role girer miydin?” sorusuna “Yaparım, tabii. Tabii ki oyuncuysam elimden geleni yaparım yani, çalışırım o role.” diye konuştu. Pavyona daha önce gittiğini açıklayan Ersubaşı, “Daha evlenmeden önce, kızlarımın babasıyla bekarken gitmiştik bir kere. Ben merak ediyorum. Gittik, gördüm, oturduk yarım saat, kalktık gittik ondan sonra. Pavyona gittik ondan sonra neler yaşadık. İşin şakası tabii.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU

Damla Ersubaşı iki çocuğunun babası işletmeci Mustafa Can Keser ile 2020 yılının Eylül ayında şiddet ve ihanet nedeniyle tek celsede boşanmıştı. İkili boşandıktan bir süre sonra çocukları için yeniden bir araya gelmişti. Can Keser’den yeniden evlenme teklifi alan ve ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Damla Ersubaşı ilişkisini noktalamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x